W środę podopieczni Grzegorza Kowalskiego pojechali do Miechowic, aby rozegrać 23kolejkę z tamtejszą Silesią. Mecz zakończył się remisem 1:1, a bramkę dla ŁTS-u zdobył Mateusz Raczyński.

W ubiegłym tygodniu nasza drużyna żaków również zaczęła swoje zmagania ligowe. Rozegrała swój pierwszy mecz z UKS Milenium Gliwice, a wczoraj rozegrali mini turniej z drużynami takimi jak: KS Academia Espanola oraz Wilki Wilcza.

 
W sobotnie południe w kolejnym już meczu rozgrywek ligi juniorów młodszych B1, nasi juniorzy podejmowali na własnym boisku drużynę Zamkowca Toszek. Młodzi zawodnicy ŁTS okazują się być w dzisiejszym dniu bardzo gościnni i mecz kończy się naszą porażką 1:3. W związku ze śmiercią Naszej Pani Asi, spotkanie to zostało uczczone minutą ciszy, a nasi zawodnicy wybiegli z czarnymi opaskami na ramionach.
Za nami kolejne zmagania ligowe naszych Orlików. Tym razem nasza drużyna pojechała do Kotulina, gdzie rywalizowała z Toszecka Akademia. Po bardzo dobrym meczu wygrywamy pewnie spotkanie.
W tamtym tygodniu grupa Młodzików zagrała dwa spotkania.
W poniedziałek rozegraliśmy wyjazdowe spotkanie z Piastem II Gliwice. Mecz zakończył się zwycięstwem rywali 4:0 (1:0).
W godzinach rannych dotarła do Klubu informacja z którą nie potrafimy się pogodzić.
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym, trzy dni po swoich 60 urodzinach, w otoczeniu najbliższych zmarła Prezes Zarządu ŁTS Łabędy, Pani Joanna Czekierda.
Inauguracja ligi w rundzie wiosennej w Łabędach. W niedzielne popołudnie drużyna juniorów młodszych podejmowała w pierwszej kolejce w pojedynku derbowym, drużynę Carbo. Po słabej pierwszej połowie i wyniku 0:1 do przerwy, podnoszą się i pewnie pokonują Carbo 4:1.

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: