Uprzejmie prosimy, aby osoby które opłacają składki członkowskie w Łabędzkim Towarzystwie Sportowym dokonały opłat za bieżący rok najpóźniej do sobotniego meczu (18.03.2017).
Koszt członkostwa to 10zł miesięcznie, a na wszystkie mecze rozgrywane przy Fiołkowej wchodzi się wtedy całkowicie za darmo.
Średnio są to 2 spotkania na miesiąc (15 na rok). Aby uzyskać członostwo należy wypełnić oświadczenie, które jest dostępne w kasie stadionu.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Kibiców Zarząd Łabędzkiego Towarzystwa Sportowego postanowił obniżyć cenę biletów wejściowych na mecze przy Fiołkowej w rundzie wiosennej do kwoty 5 zł.
Wierzymy, że decyzja ta spotka się z dużą przychylnością wszystkich sympatyków ŁTS Łabędy i będzie miała bezpośrednie przełożenie na wzrost frekwencji na stadionie przy ul. Fiołkowej i da dodatkowy impuls zawodnikom w walce o jak najwyższe cele w bieżącym sezonie :-)

Już tylko tydzień zostało do rozpoczęcia rundy wiosennej. W trakcie przerwy zimowej zespół pod wodzą Mieczysława Agafona rozegrał pięć sparinów. Przeciwnikami łabędzian była Przyszłość Ciochowice, Amator Rudziniec, Tempo Paniówki, Concordia Knurów oraz Unia Kolonowskie. Dwa z nich zostały wygrane, dwa przegrane, ponadto padł jeden remis.
Mecz rozpoczynający rundę wiosenną odbędzie się na boisku przy Fiołkowej w sobotę o 15:30. Przeciwnikiem ŁTS będzie Sokół Łany Wielkie. W rundzie jesiennej na boisku w Łanach udało się wygrać 1:0. Czy tak będzie i tym razem, to się okaże. Obecnie Sokół zajmuje 11 miejsce w tabeli a ŁTS 8.
Zapraszamy wszystkich na ten mecz i prosimy o gorący doping dla łabędzian.
Dzisiaj piłkarze ŁTS Łabędy rozegrali swój ostatni sparing. Przeciwnikiem łabędzian była Przyszłość Ciochowice.
Mecz odbył się na boisku przy Fiołkowej i zakończył się wynikiem 2:0 dla ŁTS.
Pierwszą bramkę około 20 minuty zdobył Marcin Rochowicz, a niedługo później około 35 minuty drugą bramkę strzelił Adam Bielec.
W drugiej połowie nie udało się podwyższyć wyniku, pomimo przewagi gospodarzy.
Komentarz Adama Bielca:
Od początku mecz układał się po naszej myśli. Nie dopuszczaliśmy przeciwnika do naszej bramki i tworzyliśmy sobie dużo sytuacji, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Udało nam się to w 20 minucie. Po tej bramce przejęliśmy inicjatywę w meczu, czego wynikiem było kolejne trafienie. Niestety pomimo kolejnych prób nie udało nam się podwyższyć wyniku.
W sumie łabędzianie zagrali pięć sparingów. Porównując to do przerwy letniej można uznać, że przerwa zimowa została wykorzystana maksymalnie na przygotowanie do wiosny.
Już za tydzień 18 marca nastąpi otwarcie rundy wiosennej. W pierwszym meczu ŁTS Łabędy podejmie u siebie z Sokół Łany Wielkie.
Sobotni sparing z Przyszłością Ciochowice odbędzie się w sobotę o 15:00 na boisku przy Fiołkowej w Łabędach.
Młodziki prowadzone przez Rafała Adamczyka przegrały dzisiaj w sparingu z KS Sośnica 17:2.
Komentarz trenera:
Kolejny sparing, w którym poznaję swoich zawodników, próbuję różnych ustawień i różnych pozycji zawodników. Wynik nie jest zbyt dobry, ale w tej chwili to nie jest najważniejsze.
Przedstawiamy kilka zdjęć z tego spotkania.
Podczas przerwy zimowej w ŁTS nie zaszły większe zmiany kadrowe.
Dwóch zawodników Piotr Jończyk oraz Kamil Wyciślik zostali wypożyczeni na pół roku do Amatora Rudziniec.
Ponadto Damian Rybitwa przeszedł do LKS Plon Błotnica Strzelecka.
W sobotę za tydzień ŁTS Łabędy rozegra ostatni sparing przed rundą wiosenną. Przeciwnikiem łabędzian będzie Przyszłość Ciochowice.
Jutro o 14:00 w hali przy Kozielskiej 1 młodziki Rafała Adamczyka rozegrają kolejny sparing z KS Sośnica.
Natomiast wczorajszy sparing z Futsal Akademia Pyskowice młodzi łabędzianie przegrali 3:18.
Jutro młodziki prowadzone przez Rafała Adamczyka rozegrają sparing z Futsal Akademia Pyskowice.
Spotkanie odbędzie sięo 16:15 na hali w Pyskowicach




