Oficjalny Serwis Klubu

Miło nam poinformować, że kolejna firma związana z Łabędami wspiera nasz klub !!

Firma JOMAR założona w roku 2002 przez Marcina Komander, nieprzerwanie świadczy usługi przewozu osób na terenie kraju i zagranicą. Od samego początku naszym głównym celem jest najwyższa jakość usług i zadowolenie klientów. Wraz z doświadczoną załogą kierowców oraz wieloletniej pracy, cieszymy się zaufaniem klientów w całym powiecie.

 

 

Współpracujemy z biurami podróży i agencjami turystycznymi, placówkami oświaty, zakładami pracy, parafiami, klubami sportowymi, jak i klientami indywidualnymi. Obsługujemy wszelkiego rodzaju wycieczki, stałe przewozy dzieci i pracowników, pielgrzymki, transfery na lotniska, imprezy okolicznościowe (wesela, imprezy integracyjne, i wiele innych).

Dysponujemy nowoczesnym taborem, w którego w skład wchodzą wygodne i komfortowe autobusy marki BOVA oraz busy (od 8 do 62 miejsc).

 

Marcin Komander to wychowanek i były piłkarz ŁTS Łabędy, pełnił również funkcję członka komisji rewizyjnej.

Jako pierwsi ze współpracy ucieszyli się uczestnicy obozu sportowego, który firma JOMAR ufundowała klubowe czapki. Firma JOMAR jest także naszym klubowym przewoźnikiem.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: