Oficjalny Serwis Klubu

Do grona firm wspierających ŁTS Łabędy dołączył w ostatnich dniach Sklep „PA-MA” Małgorzata Mizera !!

Sklep PA-MA sklep, mieszczący się na skrzyżowaniu ulic Partyzantów i Gałczyńskiego w Łabędach. Został założony przez Małgorzatę Mizerę, która swoją działalność rozpoczęła 1 października 2013 roku, wraz ze swoją mamą i córka.

Kolejne lata przynosiły wiele sukcesów, ale także pracy, dzięki której na jesień 2016 roku klienci mogli poznać Pa-Me w nowej odsłonie. Sklep przeszedł generalny remont, został wyposażony w nowe lodówki, regały, ladę, klimatyzację oraz w większe zaplecze gospodarcze. Poważnym krokiem dla firmy była decyzja o prowadzeniu kolektury Lotto. Lottomat dla udogodnienia klientów obsługiwany jest w godzinach pracy z sklepu, 7 dni w tygodniu. PA-MA i równorzędnie właścicielka w roku 2018 byli nominowani przez swoich klientów do tytułu Sklepu roku oraz Sprzedawcy roku, organizowanego przez Dziennik Zachodni.

Dzięki licznemu zainteresowaniu mieszkańców, sklep jest jednym z nielicznych punktem promocyjnym kompanii Piwowarskich.

Od roku 2017 sklep wraz z zainteresowanymi Klientami wspiera akcje Szlachetnej Paczki, przygotowując w okresie świątecznym paczki dla potrzebujących rodzin. W tym roku nie będzie inaczej Oprócz tego co roku staramy się o stworzenie świątecznego klimatu poprzez liczne ozdoby np. dmuchanego bałwana, ozdobiona choinkę, girlandy i świąteczne napisy.

W Pa-Mie oprócz podstawowych artykułów spożywczo monopolowych można nabyć gorące pieczywo z miejscowej piekarni, świeże ciasta oraz lody.

 

PA-MA to nie tylko sklep, ale także ludzie którzy go tworzą Cała ekipa, choć mała stara się zrobić wszystko, aby Klienci byli zadowoleni i chętnie wracali.

Małgorzata Mizera

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: