Oficjalny Serwis Klubu

Niezmiernie miło nam poinformować, że grono firm i osób wspierających nasz klub stale się powiększa. Nowym partnerem ŁTS Łabędy są LUXBOR i DABOR PACK – Łukasz Borowski.Siedziba firm znajduje się w Pyskowicach przy ul. Strzelców Bytomskich 9.

LUXBOR zajmuje się sprzedażą i profesjonalnym montażem paneli ogrodzeniowych, rolet oraz bram garażowych. Oferuje bardzo dobrą jakość zamówionego towaru oraz szybką realizację zleceń, natomiast DABOR PACK to produkcja folii stretchowych.

Łukasz Borowski to były zawodnik ŁTS Łabędy występujący w zespołach juniorów oraz seniorów.

Pierwsze efekty współpracy to ufundowanie wody mineralnej dla naszych zawodników na sezon 2019/2020, a także przekazanie koszulek klubowych dla naszych młodych zawodników.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: