Juniorzy prowadzeni przez Rafała Adamczyka rozgrywali dzisiaj spotkanie z KS Bojków. Mecz zakończył się przegraną Łts Łabędy 0:3.
Komentarz trenera Rafała Adamczyka:
Wynik nie odzwierciedla sytuacji na boisku i wyniku. Po pierwszej połowie powinniśmy wygrywać z 2:0 i by było po meczu. Niestety kilku zawodników nie grało z powodu kątem9 i kontuzji.




