Orliki Tomka Kasprzika przegrały w środę 15:1 z GKS Gwarek Ormontowice, honorową bramkę strzelił Kacper Duszel. Mecz pierwotnie miał odbyć się w piątek 20 maja.

Komentarz trenera Tomka Kasprzika:
W tym meczu zauważyłem wielki mankament w postaci braku dyscypliny na boisku, musimy nad tym popracować, ta samo jak i nad grą w defensywie, po to żeby chłopacy przechodząc w wiek junior a później seniora, nie mieli braków pod tym względem.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: