W sobotę swój mecz rozgrywała grupa Trampkarzy rocznika 2007-2008. W wyjazdowym spotkaniu pokonali Stal Zabrze 4:2, bramki zdobywali
Jonatan Pecio, Alan Żak x2 oraz Paweł Wolski.

 W sobotę podopieczni Jerzego Werońskiego wygrali wyjazdowe spotkanie z drużyną KS Burza Borowa Wieś.

 

KS BURZA BOROWA WIEŚ 0:3 ŁTS ŁABĘDY
Sławomir Kantor
Marek Wiśniewski
Łukasz Magiera

Napięty terminarz sprawia że będziemy grać w środku tygodniu.
Już w najbliższą sobotę (01.05) w ramach 8 kolejki na wyjeździe zmierzymy się z KS Burza Borowa Wieś. W środku tygodnia w zaległym spotkaniu 6 kolejki przy Fiołkowej podejmiemy LKS Olimpia Boruszowice. Dwa dni przerwy i ponowny wyjazd czeka łabędzian, tym razem w 9 kolejce naszym przeciwnikiem będzie LKS Orzeł Miedary. Najciekawiej zapowiada się spotkanie 10 kolejki, na własnym obiekcie będziemy gościć LKS Przyszłość Ciochowice, na którym w końcu będą mogli zasiąść Nasi kibice.

Wczoraj na zielone boisko powróciły dzieciaki z rocznika 2013-2014. Korzystając z zaproszenia rozegrali sparing z Naprzód Świbie.

LKS NAPRZÓD ŚWIBIE vs ŁTS ŁABĘDY

BRAMKI:
Nieścior Tymoteusz x6
Czyż Marek x5
Chmielnicki Leon x4

W minioną sobotę rozegralismy drugie spotkanie rundy rewanżowej. Spodkanie odbyło sie w Miasteczku Śląskim, a spotkanie zakończył sie bezbramkowym remisem.

HKS Odra Miasteczko Śląskie 0:0 ŁTS Łabędy

Skład:

Marcin Rochowicz
Dawid Majerowski
Vadim Uhnych
Marcin Kafanke (85' Szadkowski Igor)
Szymon Ignacek
Jan Goryczka
Piotr Gogolok
Damian Pająk (70' Łukasz Magiera)
Sławomir Kantor
Krzysztof Dłubała (55' Rafał Adamczyk)
Rafał Kucza (63' Wiśniewski Marek)

W rozegranym dziś sparingu wygrywamy z Tempo Paniówki 2:1. Bramki zdobyli Sławomir Kantor oraz Marcin Kafanke. 

Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to w następny weekend rozegramy ligowe spotkanie, na wyjeździe zmierzymy się z HKS Odra Miasteczko Śląskie.

Wracamy do treningów!!

Już od jutra do treningów powracają wszystkie grupy młodzieżowe. Szczegółowe informacje dotyczące godzin oraz dni, w których będą odbywać się treningi będą podane w zakładce PLAN TRENINGÓW.

 

Podsumowanie 1 kolejki.

Za nami pierwsza kolejka ligowych rozgrywek. Niestety dla naszej drużyny inauguracja nie należała do udanych, jak by tego było mało w końcówce wczorajszego spotkania czerwoną kartkę ujrzał Tomasz Kasprzik. Łącznie w pierwszej kolejce strzelono 13 bramek, najwięcej w spotkaniu Orzeł Miedary – Odra Miasteczko Śl. (5:0). To właśnie z drużyną z Miedar spotkamy się w następną sobotę.

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: