W sobotę podopieczni Jerzego Werońskiego wygrali wyjazdowe spotkanie z drużyną KS Burza Borowa Wieś.
KS BURZA BOROWA WIEŚ 0:3 ŁTS ŁABĘDY
Sławomir Kantor
Marek Wiśniewski
Łukasz Magiera
Napięty terminarz sprawia że będziemy grać w środku tygodniu.
Już w najbliższą sobotę (01.05) w ramach 8 kolejki na wyjeździe zmierzymy się z KS Burza Borowa Wieś. W środku tygodnia w zaległym spotkaniu 6 kolejki przy Fiołkowej podejmiemy LKS Olimpia Boruszowice. Dwa dni przerwy i ponowny wyjazd czeka łabędzian, tym razem w 9 kolejce naszym przeciwnikiem będzie LKS Orzeł Miedary. Najciekawiej zapowiada się spotkanie 10 kolejki, na własnym obiekcie będziemy gościć LKS Przyszłość Ciochowice, na którym w końcu będą mogli zasiąść Nasi kibice.
We środę pierwsze ligowe spotkanie rozegrała grupa Tomasza Pawlika w V lidze okręgowej E2 Orlik Grupa 1. W pierwszym meczu podejmowali przy Fiołkowej Concordia Knurów. Niestety przegrali to spotkanie 3:6, trzymamy kciuki by w następnych było lepiej.
Wczoraj rozgrywki ligowe zainaugurowali Młodzicy ŁTS Łabędy.
W spotkaniu 1 kolejki podejmowali na własnym boisku drugą drużynę Akademia Piłkarska Team. Niestety przegrali to spotkanie 1:8, jedyną bramkę dla ŁTS zdobył Bartosz Laksa.
Wczoraj na zielone boisko powróciły dzieciaki z rocznika 2013-2014. Korzystając z zaproszenia rozegrali sparing z Naprzód Świbie.
LKS NAPRZÓD ŚWIBIE vs ŁTS ŁABĘDY
BRAMKI:
Nieścior Tymoteusz x6
Czyż Marek x5
Chmielnicki Leon x4
W minioną sobotę rozegralismy drugie spotkanie rundy rewanżowej. Spodkanie odbyło sie w Miasteczku Śląskim, a spotkanie zakończył sie bezbramkowym remisem.
HKS Odra Miasteczko Śląskie 0:0 ŁTS Łabędy
Skład:
Rafał Kucza (63' Wiśniewski Marek)
W rozegranym dziś sparingu wygrywamy z Tempo Paniówki 2:1. Bramki zdobyli Sławomir Kantor oraz Marcin Kafanke.
Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to w następny weekend rozegramy ligowe spotkanie, na wyjeździe zmierzymy się z HKS Odra Miasteczko Śląskie.
Wracamy do treningów!!
Już od jutra do treningów powracają wszystkie grupy młodzieżowe. Szczegółowe informacje dotyczące godzin oraz dni, w których będą odbywać się treningi będą podane w zakładce PLAN TRENINGÓW.
Podsumowanie 1 kolejki.
Za nami pierwsza kolejka ligowych rozgrywek. Niestety dla naszej drużyny inauguracja nie należała do udanych, jak by tego było mało w końcówce wczorajszego spotkania czerwoną kartkę ujrzał Tomasz Kasprzik. Łącznie w pierwszej kolejce strzelono 13 bramek, najwięcej w spotkaniu Orzeł Miedary – Odra Miasteczko Śl. (5:0). To właśnie z drużyną z Miedar spotkamy się w następną sobotę.




