Rocznik 2011-2012 prowadzony przez Trenera Tomasza Pawlika miał okazję zmierzyć się w sparingu z rówieśnikami z KS Sośnica Gliwice. Rozgrywki na dwóch boiskach zapewniły zawodnikom 1,5h ciągłej gry.
Drugie spotkanie po wznowieniu rozgrywek rozegrała grupa z rocznika 2009-2010.
W piątkowe popołudnie rocznik 2014 prowadzony przez Ireneusza Dudę gościł na stadionie przy Fiołkowej drużynę Futsal Akademia Pyskowice. Sparing rozgrywany był jednocześnie na trzech boiskach.
Wczoraj na stadionie przy Fiołkowej swój mecz rozgrywała grupa Młodzik Starszy 2008. W spotkaniu 4 kolejki przegrali z LKS Amator Rudziniec 2:3.
W zaległej 6kolejce po ciężkim meczu przy Fiołkowej pokonujemy drużynę z Boruszowic.
ŁTS ŁABĘDY 3:2 Olimpia Boruszowice
21' 44' Łukasz Magiera x2
75' Rafał Perczyński
W drugiej kolejce rundy wiosennej Orliki prowadzone przez Trenera Tomasza Pawlika uległy na wyjeździe drużynie AP Team Gliwice 6:5.
Drugie zwycięstwo w obecnych rozgrywkach zanotowała grupa Trampkarzy. W wczorajszym spotkaniu podejmowali przy Fiołkowej drużynę LKS Tęcza Wielowieś, spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem ŁTS-u bo aż 8:0.
W najbliższą środę (05.05) rozegramy zaległe spotkanie 6 kolejki z LKS Olimpia Boruszowice.
Nasz przeciwnik aktualnie zajmuje 3 miejsce, na koncie mają jedno zwycięstwo oraz remis, punkty zdobyli w spotkaniach z Przyszłością Ciochowice. Nasza drużyna plasuję się oczko niżej, po bardzo dobrym spotkaniu z Burzą liczymy na podtrzymanie zwycięskiej passy.
Od zwycięstwa rozpoczęła drużyna ŁTS zmagania w lidze juniorów. W meczu pierwszej kolejki podopieczni Tomasza Kasprzika pokonali w wyjazdowym meczu Orzeł Nakło Śląskie.
ORZEŁ NAKŁO ŚLĄSKIE 1:5 ŁTS ŁABĘDY
Obermajer Stanisław x2
Pardyła Paweł
Czauderna Michał
Muszyński Bartosz




