Przed rozpoczęciem spotkania oficjalnie Zarząd i kibice podziękowali Tomaszowi Pawlikowi oraz Dariuszowi Zawadzkiemu za długie  i solidne reprezentowanie klubu. Obaj przez ostatnich kilka lat byli podstawowymi zawodnikami ŁTS-u

W spotkaniu 3 kolejki Łabędzianie wybrali się Rud Raciborskich, by tam powalczyć o pierwsze zwycięstwo w rundzie. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: