W miniony czwartek na obiekcie przy Fiołkowej odbyło się uroczyste zakończenie sezonu, które zgromadziło wszystkie grupy dziecięce i młodzieżowe naszego Klubu – razem z rodzicami i rodzeństwem. To był wyjątkowy dzień pełen sportu, uśmiechów i wspólnego świętowania, który zebrał w jednym miejscu ponad 400 osób! 🎉

 W trakcie wydarzenia można było spróbować swoich sił w rozgrywkach piłkarskich, siatkonodze, badmintonie, przeciąganiu liny czy ćwiczeniach z kettlebell. Nie zabrakło także wspólnego grillowania, żurku i słodkiego poczęstunku. 

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, trenerom, rodzicom i sympatykom Klubu za wspólnie spędzony sezon! 🤍💙⚽ 

W ŁTS Łabędy rośniemy razem – zawodnicy, trenerzy, rodzice, całe rodziny. Wspólnie przeżywamy zwycięstwa, uczymy się po porażkach, kibicujemy, wspieramy, wychowujemy. Dlatego zakończenie sezonu nie mogło być jedynie formalnością – było świętem wszystkich, którzy są częścią tej drogi. 

Sezon 2024/2025 kończymy z ogromną dumą – bo dziś ŁTS Łabędy to około 250 zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych! To nie tylko liczby – to dzieci, marzenia, pasja i ciężka praca trenerów i rodziców. To ogromny powód do dumy, ale też wyzwanie na przyszłość. Aby zapewnić dzieciom jeszcze lepsze warunki do rozwoju i treningów, potrzebujemy drugiego boiska oraz oświetlenia – jedno boisko służące zarówno do treningów, jak i rozgrywek ligowych to dziś zdecydowanie za mało. 

Drugie boisko to nie luksus, to konieczność jeśli chcemy kontynuować naszą misję i dawać szansę rozwoju młodym talentom. Inwestycja w infrastrukturę sportową to inwestycja w zdrowie, rozwój i przyszłość naszych dzieci – a także w aktywną, zintegrowaną społeczność lokalną❗️ 

Z tego miejsca chcemy bardzo podziękować Restauracja Kwartet za pyszny żurek, którym gościliśmy zebranych w tym dniu uczestników wydarzenia😍

Dziękujemy również Zakład Masarski Herbert Suchanek za dostarczenie Nam, “Giętej Stadionowej”, dzięki której choć przez chwilę mogliśmy się poczuć jak w Ekstraklasie👌 

Podziękowania ślemy również do Ckb Kettlebell Gliwice, za to, że byli w tym dniu z Nami i pokazali, że świat nie kończy się tylko na piłce, a różne sporty potrafią się uzupełniać🤝

 

______________________________________

Katarzyna Kuczyńska-Budka prezydentka Gliwic 

Marek Pszonak 

Marcin Kiełpiński - Radny Rady Miasta Gliwice

Krystyna Sowa

Gliwice 

Bartłomiej Kowalski - Radny Sejmiku Województwa Śląskiego 

24gliwice 

Twoje Gliwice 

Nasze Łabędy - strona Rady Dzielnicy Łabędy

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: