W sobotę, chwilę po południu, również na własnym boisku mecz rozgrywała nasza druga drużyna. W derbach Gliwic mierzyli się Oni z drużyną Kłodnicy, w dramatycznych okolicznościach, po meczu pełnym emocji, grając w 9 w momencie strzelenia zwycięskiej bramki, ŁTS II wygrywa to spotkanie 2:1💪.


ŁTS II ŁABĘDY 2️⃣:1️⃣ FC Kłodnica Gliwice

 

PRZEBIEG SPOTKANIA:

13’ - 0:1 - Kłodnica(Rzut karny)

43’⚽️ - 1:1 - ŻAK MICHAŁ💙 

67’🟥 - 1:1 - DUDZIAK TYMOTEUSZ

86’⚽️ - 2:1 - KENS NIKODEM🤍

 

KOMENTARZ TRENERA TOMASZA KASPRZIKA:

“Muszę przyznać, że we wczorajszym meczu dużo więcej sytuacji stworzyła sobie drużyną Kłodnicy, My na szczęście przetrwaliśmy ciężki okres, walcząc do samego końca, grając w osłabieniu, potrafiliśmy odwrócić losy spotkania i to w momencie, gdy na boisku mieliśmy dwóch zawodników mniej, w skutek czerwonej kartki Tymka i skurczów jakie pojawiły się u Wiktora. Bardzo się cieszę, że tak pozytywnym i mocnym akcentem kończymy rozgrywki w sezonie 2024/2025. Dodatkowe podziękowania kieruje do Trenera Tomka Pawlika, który stanął wysokości zadania, miał być tylko zmiennikiem i nie pojawić się na murawie, a w trudnej sytuacji wszedł na boisko i wlał dużo spokoju w nasze poczynania!”

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: