W 13 kolejce podopieczni Jerzego Werońskiego zremisowali 1:1 z drużyną LKS Olimpia Boruszowice.

We wczorajszym ligowym meczu przeciwko LKS Olimpia Boruszowice pełne 90 minut rozegrała dwójka naszych juniorów, Bartosz Muszyński oraz Mateusz Nowotarski. Dodatkowo pierwszą bramkę na wagę remisu zdobył Mateusz Nowotarski.

Pomeczowy komentarz naszego bramkarza
Wczoraj biorąc pod uwagę, nasze problemy kadrowe, spodziewaliśmy się nieco trudniejszego meczu, potrafiliśmy jednak prowadzić grę i do 35 metra od bramki przeciwnika wyglądało to naprawdę nieźle, takie przynajmniej miałem wrażenie z perspektywy boiska. Szkoda straconej bramki, bo przeciwnik nie potrafił sam sobie stworzyć klarownych sytuacji, jednak takie rzeczy jak rykoszet w piłce się zdarzają i niestety w naszym przypadku, dziś zagrało to na naszą niekorzyść. Dla mnie napewno bardzo pozytywnym aspektem meczu, bo muszę przyznać, że jako Trener grup młodzieżowych patrzę też trochę inaczej na występy naszych młodych zawodników, było pełne 90 minut Bartka Muszyńskiego i Mateusza Nowotarskiego, którego bramka dała nam z resztą remis i 1 punkt w dzisiejszym spotkaniu.