Wczoraj juniorzy ŁTS odnieśli kolejne, szóste już zwycięstwo w tej rundzie, pokonując w meczu na własnym boisku, drużynę Orła Nakło Śląskie 7:3. 

Bramki dla naszej drużyny strzelali:
URBAŃCZYK PAWEŁ
PARDYŁA PAWEŁ
MUSZYŃSKI BARTOSZ
KAFANKE TOBIASZ
NOWOTARSKI MATEUSZ
MUSIOŁ KACPER
KLIMAS KONRAD

Zmiany w naszym zespole:
52’ Urbańczyk Paweł - Stempień Mateusz
55’ Napierała Adrian - Musioł Kacper
65’ Cyran Kuba - Jaszczyszyn Gracjan
65’ Pardyła Paweł - Chomiak Patryk


Komentarz trenera Tomasza Kasprzika:
W wczorajszym meczu napewno cieszy zwycięstwo zespołu i powrót do gry po operacji i rekonwalescencji Kacpra Musioła, który dał bardzo dobrą zmianę w drugiej połowie, a przede wszystkim zaliczył super wejście w mecz bo przy drugim kontakcie z piłką wpisał się na listę strzelców. W ogóle w dzisiejszym meczu muszę pochwalić wszystkich zawodników wchodzący, bo dali naprawdę dobre zmiany, wnoszące sporo ożywienia przede wszystkim w poczynaniach ofensywnych. Niestety po raz kolejny nie mogę powiedzieć nic dobrego o grze w defensywie, ponieważ tracimy w zwycięskim meczu aż trzy bramki, których można było uniknąć, choć trzeba powiedzieć, że dwie z nich to tzw. „Strzały życia” i Szymon Śmieja nie miał przy nich za wiele do powiedzenia. Raz jeszcze cieszy nas wygrana pomimo braków kadrowych(w sumie 5 osób nieobecnych w tym Stasiu Obermajer i Igor Szadkowski, którzy wczoraj zaliczyli więcej niż 45 minut w meczu seniorów, przez co w świetle przepisów muszą odczekać 48 godzin by móc zagrać w następnym meczu), skuteczność pod bramką przeciwnika w drugiej połowie i kolektyw, który tworzy nasz zespół, czego najlepszym dowodem jest 7 strzelonych bramek, każda przez innego z zawodników. Chciałbym jeszcze złożyć Serdeczne podziękowania ode mnie i zawodników dla Pani Kierownik Natalii Pawlik i Pani Prezes Joanny Czekierdy za zorganizowanie poczęstunku w postaci kiełbasy po meczu z okazji dnia dziecka dla naszych zawodników!

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: