Oficjalny Serwis Klubu

Seria spotkań bez porażki na własnym boisku trwa.

W spotkaniu 12 kolejki pokonujemy na własnym boisku 4:1 (2:0) KS 94 Rachowice. Bramki w tym spotkaniu zdobywali Sławomir Kantor x2, Rafał Adamczyk oraz Łukasz Magiera.

Pomeczowy komentarz trenera Werońskiego.

Mecze z drużynami z dołu tabeli są zawsze trudne, ponieważ wchodzi do gry tzn. „strefa mentalna’’ , bo najgorzej dopisywać sobie trzy punkty przed meczem, dlatego jestem z tego meczu bardzo zadowolony , gdyż nasz zespół podszedł do meczu bardzo poważnie i przez całą I połowę graliśmy na dużej szybkości próbując piłkę szybko rozgrywać pomiędzy sobą ,i w efekcie mamy do przerwy 2-0. II połowę zaczęliśmy nie specjalnie i na domiar złego sprokurowaliśmy rzut karny, który w świetnym stylu wybronił Tomek Kasprzik , i był to ważny moment meczu , bo od tego czasu , już do końca meczu kontrolowaliśmy mecz strzelając dalsze dwie bramki . Goście zagrali w tym meczu bardzo ambitnie i życzymy im przełamania złej passy.