Oficjalny Serwis Klubu

ŁTS Łabędy 1:4 Sokół Łany Wielkie

Bramkę dla naszej drużyny zdobył debiutujący dzień wcześniej w drużynie seniorów Stanisław Obermajer. Wczoraj juniorzy ŁTS niestety drugi mecz z rzędu zakończyli porażką, choć do przerwy prowadziliśmy 1:0 i wydawaliśmy się drużyną lepszą.

Jako Trener bardzo źle czuje się z tym,że drużyna zamiast progresu, zalicza dosyć spory regres w grze jak i jej organizacji, być może jest to spowodowane nieregularnością treningową i trzeba będzie się poważnie zastanowić nad tym co dalej z tym zrobić. Moje obowiązki zawodowe i treningowe zaczęły ze sobą kolidować i wydaje mi się ,że ma to niekorzystny wpływ na rozwój tych chłopaków. Nie zwieszamy jednak głów, już w najbliższą sobotę zmierzymy się w Rudzińcu z Amatorem i mamy nadzieje wrócić na zwycięska ścieżkę.

Skład ŁTS Łabędy

Śmieja Szymon - Pach Michał,(70’ Stempień Mateusz)Musioł Kacper,(67’Bednarek Mikołaj), Cyran Kuba, Smuga Adam(46’Czauderna Michał) - Dybczak Patryk(46’Frączyk Jakub), Muszyński Bartosz , Klimas Konrad, Urbańczyk Paweł(46’Jendrysik Kacper), Pardyła Paweł(55’Drozd Mateusz),Obermajer Stanisław(75’Polok Marcel)

GALERIA

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: