Oficjalny Serwis Klubu

Chabrowe Wzgorza Sp. z.o.o to firma rodzinna, która powstała w 2015 roku.

To pasja i miłość do kwiatów , którą pragniemy się z Państwem dzielić. Zamówienia realizowane , są indywidualnie. Ze względu na to ,że każde jest wyjątkowe i tak samo ważne. Staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów w 100 % .

Zależy nam na tym , aby bukiety i kompozycje miały w sobie "to coś".Na specjalne życzenie klientów dowozimy kwiaty pod wskazany adres. Większość rzeczy jakie znajdują się w naszej pracowni, są wykonane ręcznie.Cyklicznie prowadzimy warsztaty florystyczne dla dzieci , młodzieży i dorosłych. Ich tematyka jest różna i dostosowana odpowiednio do wieku. Zajęcia takie rozwijają zdolności manualne oraz wyobraźnię przestrzenną. Współpracujemy ze szkołami , przedszkolami jak również z wieloma hotelami. Staramy się , również udzielać charytatywnie na różnych płaszczyznach społecznych. Aranżujemy oprawę florystyczna ślubów i imprez firmowych. Jeżeli jest również taka konieczność przygotowujemy wieńce i wiązanki na Ostatnie Pożegnanie.

W czasie oczekiwania na bukiety klienci mogą odpocząć w pracowni na wygodnej kanapie i napić się pysznej kawy lub herbaty. A dla fanów wody mineralnej mamy do dyspozycji " wodopój życia ".

Serdecznie Państwa Zapraszam .

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: