Oficjalny Serwis Klubu

Po roku przerwy nieobecności nasza drużyna powróciła na boiska ligi okręgowej. W ubiegłą sobotę rozpoczął się nowy sezon 2019/2020 w ZINA Lidze Okręgowej . Na własnym boisku podejmowaliśmy drużynę Przyszłość Ciochowice. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów 2:2 (0:0). Bramki zdobyli Adam Bielec (jako pierwszy wpisał się na listę strzelców zdobywając bramkę w inauguracyjnym spotkaniu Zina Liga Okręgowa) oraz Jan Goryczka z rzutu karnego.

Skład ŁTS Łabędy

Lawacz (Kasprzik) – Adamczyk, Goryczka, Sigmundzik (Wyciślik), Gogolok, Kwaśniewski, Ignacek, Kantor (K),Majerowski, Dłubała (Bielec), Kucza (Kwaśniok).

Pomeczowy komentarz trenera Werońskiego.

Pierwszy mecz rozgrywek przyniósł nam spore emocje, gra była szybka i prowadzona w szybkim tempie, nas zespół dobrze wyglądał w grze obronnej, obaj bramkarze spisywali się bardzo dobrze, a drużyna nasza nieźle operowała piłką , może poza 15 minutami po przerwie , gdzie za bardzo oddaliśmy inicjatywę drużynie gości. Remis na inaugurację nie jest zły, lecz pewien niedosyt pozostał, bo przecież dwukrotnie wychodziliśmy na prowadzenie i zwycięstwo było blisko. Były różne fazy jeżeli chodzi o naszą grę, były dobre momenty gry zespołu, budowy ataku pozycyjnego, jak również gry z kontrataku (po jednym z nich ładna bramka Adama Bielca). Wiemy co było złe w tym meczu i nad czym musimy popracować.