Oficjalny Serwis Klubu

Miło nam poinformować że kolejna firma postanowiła wesprzeć nasz klub. Na początek firma

zapewniła wody na obóz w Głuchołazach dla naszych młodych zawodników oraz pomoc medyczną podczas najbliższego festynu.

Firma działa na rynku usług elektrycznych od 2018r. Stale rozwijamy się w branży elektrycznej i prężnie działamy na terenie całego województwa śląskiego.

Oferujemy Państwu usługi z zakresu instalacji elektrycznych począwszy od projektowania poprzez wykonawstwo aż do końcowego odbioru. Oferta skierowana jest do właścicieli domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, hoteli, biur, przychodni, szkół, hal magazynowych i produkcyjnych. Wykonujemy zarówno instalacje wewnętrzne i zewnętrzne. Przeprowadzamy pomiary instalacji elektrycznej zarówno odbiorcze jak i okresowe (kontrolne) zgodnie z obowiązującymi przepisami regulującymi wymóg przeprowadzania badań okresowych tj. z Ustawą Prawa Budowlanego.
Nasza firma posiada przygotowanie zawodowe upoważniające do wykonywania samodzielnej funkcji projektanta oraz kierownika budowy, oraz robót w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie instalacji elektrycznych i spełnia wymagania kwalifikacyjne do wykonywania pracy na stanowisku dozoru w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, kontrolno-pomiarowym.
Firma ElektroM wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt do wykonywania, pomiarów i lokalizacji instalacji elektrycznej. Zapewniamy bardzo wysoki standard świadczonych usług. Do każdego zlecenia podchodzimy z wielkim zaangażowaniem, w pełni profesjonalnie i solidnie.

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: