Oficjalny Serwis Klubu

Kolejna firma która podjęła współpracę z naszym klubem jest – SHAUSHA Sport Club, która będzie wspierać nasz klub poprzez udostępnienie swoich obiektów w trakcie przygotowań do rozgrywek. Klub SHAUSHA przygotował również vouchery dla naszych zawodników, partnerów i kibiców.

Klub SHAUSHA jest jedynym klubem butikowym na Śląsku oferującym możliwość korzystania z całej palety usług zaczynając od bogatej oferty zajęć fitness, klimatyzowanej siłowni wyposażonej w intuicyjny sprzęt firmy PRECOR, poprzez 2 zewnętrzne korty do tenisa z nawierzchnią z trawy syntetycznej, 3 profesjonalne korty do squash'a firmy ASB z możliwością przesuwania ścian i utworzenia boiska do badmintona. Ponadto oddaje do dyspozycji najbardziej wymagającemu klientowi ceniącemu sobie wygodę strefę relaksu, w której znajduje się sauna fińska oraz sauna infrared, taras widokowy oraz gabinet kosmetologii i masażu. Wyróżnia ich kompleksowe podejście do klienta, zapewniając swoim klubowiczom możliwość przeprowadzenia właściwego treningu połączonego z posileniem się pysznym włoskim jedzeniem w restauracji "Antonio Shausha".

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: