Oficjalny Serwis Klubu

Mecz z Sokołem Łany był meczem w którym chcieliśmy grac ofensywnie i początek meczu to jasno pokazał ,bo po 10 minutach prowadzimy dwa do zera ,lecz jeden błąd w tyłach złe krycie + bramka z rzutu wolnego dał nadzieję dla drużyny z Łan.

Na te trafienia odpowiadamy też dwoma bramkam,po ładnych akcjach i do przerwy wynik 4-2 ,który pokazuje jaki był obraz tego meczu w pierwszej połowie. II połowa to znowu tak jak w poprzednich naszych meczach sporo sytuacji podbramkowych i fatalna skuteczność ,za to przeciwnik wykorzystał wszystko co miał i strzela dwie bramki w końcowym kwadransie spotkania i schodzimy do szatni z pierwszym w tym sezonie remisem u siebie ,chociaż powinniśmy ten mecz wygrać i to wysoko ,z drugiej strony jak się traci cztery bramki to można mieć pretensje Tylko do siebie.