Oficjalny Serwis Klubu

W tym tygodniu swoje mecze rozgrywały grupy młodzieżowe ŁTS-u.

Podziałem punktów 3:3 (1:2) zakończyło się spotkanie trampkarzy, którzy w 6 kolejce grali na wyjeździe z Szombierkami Bytom.

Skład ŁTS Łabędy:

Koprowicz Bartosz - Smuga Adam, Musioł Kacper, Cyran Kuba, Czauderna Michał - Stempień Mateusz, Napierała Adrian, Bednarek Mikołaj, Polok Marcel - Polefka Mateusz, Senk Szymon .

Ponadto zagrali: Urbańczyk Paweł, Ludwig Dawid, Pardyła Paweł, Szmidchen Kacper.

Pomeczowy komentarz trenera Tomasza Kasprzika.

Najważniejsze, że mecz nie przegrany choć pozostaje ogromny niedosyt, prowadziliśmy 2:0 do przerwy, byliśmy lepszą drużyną, przeważającą i przede wszystkim grającą w piłkę. Druga połowa, to pogubienie się w defensywie i brak konsekwencji co skutkuje stratą 2 punktów, bo tak trzeba rozpatrywać dzisiejszy remis na boisku Szombierek. Podnosimy głowę do góry, i w następnym meczu walczymy o przedłużenie passy bez meczów bez porażki.

Punktami podzieliły się także młodziki prowadzone przez trenera Dawida Majerowskiego, wyjazdowym spotkaniu zremisowali z MOSiR Stal Zabrze 2:2, bramki zdobywali Płoński Bryan oraz Cerazy Jakub.

Niestety grupa orlików w tym tygodniu nie zdobyła punktów, w spotkaniu 6 kolejki na własnym boisku podejmowali MKS Zabrze – Kończyce, w tym starciu lepsi okazali się goście wygrywając aż 0:20.