Oficjalny Serwis Klubu

W spotkaniu 27 kolejki udajemy się na ligowe spotkanie do Radoni. Niestety pogoda tego dnia nie sprzyjała grze. Jak to bywa w takich spotkaniach, gospodarze za wszelką cenę chcieli uprzykrzyć naszej drużynie grę, udało nam się wyjść na prowadzenie w 32 minucie po bramce Rafała Adamczyka.

Niestety nasza radość nie trwała długo, miejscowi szybko odpowiadają i mamy remis. Po chwili pięknym strzałem odpowiada Rafał p\Perczyński i na przerwę schodzimy z prowadzeniem. Po zmianie stron nasi zawodnicy myślami byli chyba jeszcze w szatni, gospodarze ponownie doprowadzają do remisu. W późniejszych minutach już tylko oni strzelają, wygrywając spotkanie 4:2. Tym samym przerywając naszą passę 15 spotkań bez porażki.