Oficjalny Serwis Klubu

W meczu z Concordią przez cały czas, mieliśmy przewagę w polu i przewagę w posiadaniu piłki ,jednak czasami tak bywa, że mecz nie układa się tak jakbyś chciał, i tak było tym razem, pomimo tego, że nasza gra dobrze wyglądała, to przygrywaliśmy 0-2.

Bramka zdobyta w 45 minucie tzw. „do szatni” na 1-2, dała nam nadzieję, że wszystko jest jeszcze możliwe. W II połowie dominujemy jeszcze bardziej zdecydowanie na boisku i… odwracamy losy spotkania. Ostatnio stajemy się specjalistami od meczów z dramaturgią, na Rudnie w 95minucie tracimy bramkę, na Sierakowicach w 93 minucie strzelamy bramkę, a z Concordią z 0-2 „wyciągamy” na 3-2. Brawo dla całego zespołu za dzisiejszy mecz. Jako zespół stanęliśmy na wysokości zadnia, a ja jako trener ,ani na moment nie straciłem wiarę w wygraną w tym meczu, bo wiem na co ten zespół stać. Przy takiej oprawie i dopingu na pewno gra staję się o wiele przyjemniejsza i radośniejsza. Świetna atmosfera na trybunach i można powiedzie tylko „Dziękujemy”.