Oficjalny Serwis Klubu

W tym tygodniu swoje mecze rozgrywali trampkarze oraz młodziki ŁTS Łabędy. W obu spotkaniach górą byli nasi młodzi zawodnicy. Więcej o spotkaniach w artykule.

Mimo niesprzyjającej aury w poniedziałek ligową kolejkę rozgrywali młodziki prowadzone przez trenera Dawida Majerowskiego. Na własnym boisku podejmowali rówieśników z Wielowsi. Pierwsza połowa okazała się lepsza dla gości, którzy na przerwę schodzili z wynikiem 1:2. Po zmianie stron rolę się odwróciły i nasza drużyna przejęła inicjatywę, najpierw doprowadzili do remisu, a później wychodząc na prowadzenie. Ostatecznie pokonując Tęcze Wielowieś 4:3.

bramki dla naszych młodzików zdobywali: Bryan Płoński, Mateusz Gibki, Paweł Primus x2.

Drugie zwycięstwo w tej rundzie zanotowali podopieczni Tomasza Kasprzika. W spotkaniu 4 kolejki Trampkarzy C1 wygrali na wyjeździe z KS AP Gliwice