Oficjalny Serwis Klubu

Drugiej porażki doznali w tej rundzie trampkarze prowadzone przez Tomasz Kasprzika. Tym razem ulegli aż 6:0 w wyjazdowym spotkaniu Sparcie Zabrze. Po dwóch kolejkach nasza drużyna zajmuje ostatnią pozycję.

Skład ŁTS Łabędy:

Koprowicz Bartosz - Smuga Adam, Bednarek Mikołaj, Czauderna Michał, Stempień Mateusz, Napierała Adrian, Musioł Kacper , Cyran Kuba, Polok Marcel, Polefka Mateusz, Urbańczyk Paweł.

Grali również: Ludwig Dawid, Senk Szymon, Jendrysik Kacper, Drozd Mateusz, Pardyła Paweł, Basisty Olaf , Gołąbek Oktawian.

Pomeczowy komentarz trenera Tomasz Kasprzika

Kolejna porażka, może wydawać się dołująca, natomiast widziałem poprawę w grze zespołu, musimy pracować nad grą w obronie, ponieważ 5 bramek z 6 padło po indywidualnych błędach obrońców i bramkarza. Niestety nie mogę też nic dobrego powiedzieć o ofensywie, ponieważ w statystykach po stronie strzelonych bramek mieliśmy okrągłe 0. Nie załamujemy się jednak i mamy nadzieję , że systematyczność treningów, na którą bardzo liczę jako Trener, a dużo w tym przypadku zależy od obecności zawodników na treningach, zacznie przynosić efekty.

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: