Oficjalny Serwis Klubu

Komunikat Zarządu w sprawie Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo Wyborczego Łabędzkiego Towarzystwa Sportowego "ŁABĘDY''

 

W dniu 28.03.2019 roku o godzinie 15.30 w budynku klubowym odbędzie się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo Wyborcze Łabędzkiego Towarzystwa Sportowego "ŁABĘDY".

 

 

Zarząd Stowarzyszenia podjął decyzję o  nieubieganiu się o reelekcję i tym samym nie będzie już sprawował swojej funkcji na kolejną kadencję.

Zapewniamy wszystkich Sympatyków oraz Członków Stowarzyszenia, że ta niewątpliwie trudna dla Nas jako Zarządu decyzja jest decyzją przemyślaną i na dzień dzisiejszy jedyną możliwą.

 

Na dzień dzisiejszy sytuacja Stowarzyszenia pod względem organizacyjnym jest trudna, ale stabilna i mimo znacznego ograniczenia finansowania zewnętrznego poprzez lokalnych sponsorów związanych z przemysłem ciężkim nie odbiega in minus od sytuacji, którą zastaliśmy na początku kadencji. Nie posiadamy wymagalnych zobowiązań publiczno - prawnych oraz handlowych. Realizujemy również porozumienie z Zawodnikami w zakresie wypłat zaległych premii.

Sportowo jesteśmy na bardzo dobrej pozycji startowej przed rozpoczęciem rundy rewanżowej, natomiast dalsze funkcjonowanie Zarządu w obecnej formie nie daje realnej możliwości działania, a przynajmniej możliwości te znacząco ogranicza.

 

Naszym celem zawsze było i będzie dobro Łabędzkiego Towarzystwa Sportowego. 

W związku z tym zwracamy się do wszystkich sympatyków Klubu, aktywnych i byłych  członków Stowarzyszenia, byłych członków Zarządu, rodziców naszych młodych adeptów o udział w Walnym Zgromadzeniu celem wyboru nowych Władz Kluby.

 

Ze swojej strony zapewnimy nowo wybranym władzom Stowarzyszenia pełne poparcie i pomoc.

 

Sytuacja jest o tyle trudna, że dotychczasowe rozmowy z różnymi środowiskami, odnośnie zaangażowania się w kierowanie Łabędzkim Towarzystwem Sportowym na dzień dzisiejszy nie przyniosły żadnych rezultatów. Ostatnią rzeczą, do której chcieli byśmy dopuścić to zniknięcie z lokalnej mapy sportowej Klubu o ponad 70letniej tradycji, a jeżeli nie będziemy w stanie podczas Walnego Zgromadzenia ukonstytuować nowych Władz Stowarzyszenia to właśnie taki los czeka Łabędzkie Towarzystwo Sportowe.

 

Dlatego zwracamy się z APELEM do wszystkich osób, którym leży na sercu los Łabędzkiego Towarzystwa Sportowego o wstąpienie w nasze szeregi i wzięcie odpowiedzialności za jego przyszłość.

 

Prosimy o wystawianie kandydatur do władz Stowarzyszenia, przypominając, że zgodnie ze Statutem Zarząd jest wieloosobowy i jego rekomendowana ilość to 6 członków.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Patronat medialny:
Nasze logo: