Oficjalny Serwis Klubu

W niedzielne popołudnie nasi seniorzy rozegrali siódmy sparing podczas tych przygotowań. Naszym przeciwnikiem była drużyna KS 94 Rachowice, która obecnie gra w okręgówce. Spotkanie zostało rozegrane na kompleksie sportowym w Knurowie.

Do tego spotkania przystąpiliśmy z trzema juniorami, dwóch na ławce rezerwowych, trzeci stał między słupkami. Szybko strzelone bramki dały nam prowadzenie, w pierwszej połowie przeciwnik trafia raz do naszej bramki i na przerwę schodzimy z prowadzeniem 3:1. Po zmianie stron gra się wyrównała, a momentami niepotrzebnie zaostrzała. Zawodnicy Rachowic dołożyli kolejne dwa trafienia i wyrównali wynik. Firmowym strzałem z rzutu wolnego popisał się Pero i prowadzimy, niestety nie na długo, przeciwnik odpowiada kolejną bramką i całe spotkanie kończy się remisem 4:4.

 

W najbliższą sobotę rozegramy ostatni sparing przed inauguracją ligi. Zmierzymy się Górnikiem Bobrowniki Śląskie, który obecnie gra w lidze okręgowej, grupa IV. Po rundzie jesiennej uplasowali się na 16 miejscu.

 

Galeria z meczu w linku poniżej.

https://photos.app.goo.gl/AJgnHTyzqz5NiJi1A

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Patronat medialny:
Nasze logo: