Szanowni Rodzice!
Od kwietnia wszystkie składki za grę dzieci zbierać będą trenerzy, w związku z czym prosimy nie przelewać ich na konto.
Składki za marzec oraz zaległe jeśli istnieją prosimy uregulować jak dotychczas na konto.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: