Trampkarze ŁTS wygrały dzisiaj na wyjeździe z MKS Zabrze Kończyce 11:0. Bramki strzelali Rafał Opiło x5, Dawid Zakrzewski x2, Tobiasz Kafanke x2, Bartek Muszyński i Bartosz Smołka po jednej. 
Gratulujemy chłopaki i wszystkiego najlepszego dla Rafała Opiło, który wystrzelał sobie fajny prezent na 11 urodziny :-)

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: