Orliki Tomka Kasprzika zagrały dzisiaj mecz z Piastem Gliwice w ramach grupy Zabrze: E1 Orlik Grupa 1. Niestety spotkanie zakończyło się przegraną młodych Łabędzian 19:0.
Mecz odbywał się na boisku ze sztuczną nawierzchnią na Sikorniku.

Zdjęcia w wyższej rozdzielczości.

Komentarz trenera Tomka Kasprzika 
Myślę, że najlepszym komentarzem jest sam wynik. Pierwszy raz jestem z chłopaków niezadowolony, nie dlatego, że przegrali albo że grali słabo tylko dlatego, że mnie nie słuchali. Mam nadzieję, że w następnym meczu się to zmieni.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: