Zawodnik ŁTS Łabędy Adam Bielec został wypożyczony do końca sezonu do B klasowego Amatora Rudziniec, który prowadzi Tomasz Pawlik (trener Młodzików ŁTS Łabędy).
Mamy nadzieję, że Adam pomoże Amatorowi w walce o utrzymanie najwyższej lokaty w grupie, w której aktualnie zajmuje 1 miejsce.
Oprócz niego w Amatorze na wypożyczeniu do końca sezonu znajdują się jeszcze Michał Moroz, Irek Duda oraz Kamil Dwojak.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: