W najbliższą sobotę startuje już liga okręgowa, w której ŁTS Łabędy zmierzy się z KS 94 Rachowice. Początek meczu 15:00 w Łabędach.
Juniorzy prowadzeni przez Rafała Adamczyka swoje rozgrywki rozpoczną 2 kwietnia o 11:00 i zmierzą się z zespołem KS Społem Zabrze.
Trampkarze Marka Reichelta nie mają podanego jeszcze terminu rozgrywek.
Młodziki Tomka Pawlika awansowały do III ligi wojewódzkiej, swoje zmagania rozpoczną 8 kwietnia o 16:30, a ich przeciwnikiem będzie KS MOSiR Sparta Zabrze.
Orliki, które do niedawna prowadził Tomek Michalik swoje zmagania rozpoczną od meczu z KKS Kolejarz Gliwice w dniu 8 kwietnia o 17:00.
Żaczki prowadzone przez Dawida Majerowskiego w rundzie wiosennej jeszcze nie wezmą udziału.





