Jak wcześniej wspominaliśmy turniej odbędzie się 20.12.2015 w Hali Łabędź przy ul. Partyzantów w Gliwicach.
Rozpoczęcie nastąpi o godzinie 10:00, a sam turniej potrwa do około godziny 18:00
Wystąpią drużyny: KS Polkowice I, KS Polkowice II, ŁTS Łabędy, Piast Gliwice, Górnik Zabrze, Polonia Bytom, ROW Rybnik, Concordia Knurów
Drużyny zostaną podzielone na dwie grupy. Po godzinie 15 powinny rozpocząć się mecze półfinałowe a około 17:30 powinien zostać rozegrany finał o Puchar Zarządu ŁTS.
Patronat nad Turniejem objął Przewodniczący Rady Miasta Gliwice Pan Marek Pszonak.
W organizacji turnieju organizowanego przez ŁTS Łabędy pomaga również sklep sportowy ViroSport
Niebawem pojawi się również plakat reklamujący tę imprezę sportową :-)




