Dnia 12.12.2015 Juniorzy Rafała Adamczyka wezmą udział w 7 OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU ORZEŁ CUP, który odbędzie się w miejscowości Pawonków.
W turnieju weźmie udział około 10 drużyn, ale dokładna lista uczestników zostanie udostępniona na około 4-5 dni przed turniejem.
Turniej zostanie rozegrany na hali przy ul. Szkolnej 1 w Pawonkowie.
Na boisku Juniorzy zagrają w formacji 5+bramkarz przy wymiarze bramek 2x5m.
Losowanie grup przewidziane jest na 8 30.




