Na podsumowanie sezonu trochę statystyk z 15 kolejek:
- powinno odbyć się 120 meczów, odbyło się 119
- najwyższa wygrana u siebie 11:1 (Naprzód Borucin - Fortuna Gliwice)
- najwyższa wygrana na wyjeździe 0:6 (Fortuna Gliwice - Zryw Radonia oraz Naprzód Rydułtowy - Dąb Gaszowice)
- strzelono łącznie 474 bramki, co daje 31,87 bramek na kolejkę i 3,98 bramki na mecz
- u siebie strzelono 273 bramki, co daje 18,35 na kolejkę o 2,29 na mecz
- na wyjeździe strzelono 201 bramek, co daje 13,51 na kolejkę i 1,69 na mecz
Źródło: www.regionalnapilka.pl





Komentarze
W treści podaliśmy źródło z którego korzystalismy :-)