Kolejne zwycięstwo Młodzików Tomasza PawlikaOpublikowano: 05 październik 2015 | Odsłony: 1311Młodziki Tomasza Pawlika odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem pokonali na boisku Carbo Gliwice KS Akademię Gliwice 8:1. Bramki zdobywali: Kafanke x2, Nowotarski x2, Cetera x2, Obermajer 1, Miszok 1 Poprzedni artykuł Następny artykuł Dodaj komentarz Imię (obowiązkowe) E-Mail (obowiązkowe) Strona internetowa Zawiadom mnie o nowych komentarzach Odśwież Wyślij Skasuj