Remis Juniorów Rafała Adamczyka z LKS Naprzód ŚwibieOpublikowano: 04 październik 2015 | Odsłony: 1250W sobotę grali również Juniorzy Rafała Adamczyka. Zremisowali u siebie 1-1 z LKS Naprzód Świbie. Bramkę strzelił Adam Szozda. Poprzedni artykuł Następny artykuł Dodaj komentarz Imię (obowiązkowe) E-Mail (obowiązkowe) Strona internetowa Zawiadom mnie o nowych komentarzach Odśwież Wyślij Skasuj