Oficjalny Serwis Klubu

W zakończonym przed chwilą meczu VII kolejki ŁTS pokonał u siebie Żródło Kromołów 2-0. Bramki zdobyli: Tomasz Wolny w 15min. i Ireneusz Waluś w 87 min.
   W 7 min. goście po strzale z rzutu wolnego o mały włos nie zdobyli bramki; piłka trafiła w poprzeczkę. Trzy minuty później piłkę z pustej bramki wybił Marcin Wujek. W 15 min. Tomasz Wolny wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem i ŁTS objął prowadzenie. Ten sam zawodnik w 17 minucie mógł zdobyć drugą bramkę; w ostatniej chwili jego strzał z 8 metrów został zablokowany. W 31 minucie Marcin Tyman zagrywa do Tomasza Wolnego, którego strzał głową trafia w słupek. W drugiej połowie nie ustaje napór gospodarzy; w 56 minucie Marcin Tyman nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z bramkarzem gości. W 87 minucie drugą bramkę dla ŁTS-u zdobywa Ireneusz Waluś wykorzystując podanie Marcina Tymana.
ŁTS: Grymel, Adamczyk, Wrześniewski, Kocyba, Zajączkowski, Czaja (od 67 min Waluś), Gontarewicz, Wujek (od 85 min Plech), Petelicki (od 76 min Szczepaniak), Tyman, T. Wolny (od 82 min Bartnikowski).
Trener Adrian Wasik.
Źródło: Liberski, Zdanowski, Cieślik, T. Kukułka, Ł. Stępień, Skoczylas, A. Kukułka (od 46 min Kuder), Dziwiński, Giczański, Jarczyński, Szadkowski.
żółte kartki: Gontarewicz, T. Wolny, Giczański
czerwona kartka, konsekwencja drugiej żółtej: Giczański.