Trzej przyjaciele z boiska.

Tradycyjnie podczas ostatniego meczu przed własną publicznością wybierany jest Najlepszy Zawodnik Roku, jak już pisaliśmy wczoraj zwyciężył Sebastian Pociecha. Warto także odnotować kolejne miejsca. Na drugim miejscu znalazł się łabędzki "Neuer" Tomasz Kasprzik, a na trzecim kapitan ŁTS Sławomir Kantor. Łącznie w plebiscycie oddano 65 głosów.

Dziękujemy wszystkim, którzy wczorajszego dnia byli z Nami.

1 miejsce - Sebastian Pociecha
 2 miejsce - Tomasz Kasprzik
 3 miejsce - Sławomir Kantor