W sobotni wieczór wyjazdowe spotkanie rozgrywały nasze rezerwy, w skutek zmiany gospodarza, czekał nas wyjazd do Zabrza i mecz z drugą drużyną Walki, po ciekawym, szalonym, obfitującym w sytuację i bramki meczu, wychodzimy z niego zwycięsko i 3 punkty jadą do Łabęd, po wygranej 7:3
GKS Walka Zabrze II
:
ŁTS ŁABĘDY II
KOMENTARZ TRENERA TOMASZA KASPRZIKA:
„Można by powiedzieć w końcu, choć początek i pierwsza połowa to wiele niewykorzystanych sytuacji, to w drugiej byliśmy już skuteczniejsi, co za tym idzie nasza grę można ocenić pozytywnie, a jednocześnie przynosi ona wymierne korzyści w postaci 3 punktów, nie zamierzamy jednak spoczywać na laurach i mamy nadzieję, że nasza gra ofensywna i zwycięstwo to dobry prognostyk na przyszłość.”




