Nasi Trampkarze rozegrali w piątek swój drugi mecz w ubiegłym tygodniu. Niestety po meczu walki przegrywamy u siebie 2:3 z drużyną GKS Piast Gliwice.
Kadra:
Michalkiewicz, Stawarczyk, Broja, Pomorski, Pardyla, Wojtowicz, Skotarek, Kowalski, Sośniak, Sondej, Roesner, Grad, Lisewski, Giemza, Gajowczyk, Otto, Malicki

Strzelcy:
Grad ⚽
Lisewski ⚽
Komentarz Trenera T. Pawlika:
"To był topowy mecz, w którym popełniliśmy zbyt wiele błędów indywidualnych. Zabrakło nam też trochę szczęścia, bo zespół Piasta wcale nie był od nas lepszy - ale taka jest piłka, wygrywa ten, kto strzeli jedną bramkę więcej. Brawa za walkę i głowy do góry. "

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: