W sobote nasi juniorzy w nieco zimowej scenerii mieli okazje rozegrać sparing z drużyną seniorów występującą w zabrzańskiej A- klasie - Naprzód Świbie dowodzoną od stycznia przez Trenera Tomasza Pawlika. Podzieleni na dwie jedenastki po zaciętym pojedynku i kuriozalnym golu samobójczym, uznajemy wyższość rywali i przegrywamy 1:0.
Składy w jakich wystąpili juniorzy w zdjęciach! Naprzód Świbie 1:0 ŁTS Łabędy
Komentarz Trenera Tomasza Kasprzika:
„Bardzo się cieszę, że mogliśmy dzisiaj sprawdzić się na tle drużyny seniorów. Takie mecze to zawsze pozytywne doświadczenie dla młodych chłopaków, tak było i tym razem. Nie wszystko w naszej grze wyglądało najlepiej i tracimy bramkę, a w zasadzie sami ją sobie strzelamy w komiczny sposób, natomiast dużym pozytywem w dzisiejszym meczu było otwarcie gry, jak i wymienność pozycji w środku pola, na którą tak naciskam, a która przynosi efekty w postaci gubienia krycia i tworzenia linii podania które są podstawą, gdy chce się budować grę od tyłu, tak jak my staramy się to robić. Oby więcej takich sprawdzianów!”.




