W sobote nasi juniorzy w nieco zimowej scenerii mieli okazje rozegrać sparing z drużyną seniorów występującą w zabrzańskiej A- klasie - Naprzód Świbie dowodzoną od stycznia przez Trenera Tomasza Pawlika. Podzieleni na dwie jedenastki po zaciętym pojedynku i kuriozalnym golu samobójczym, uznajemy wyższość rywali i przegrywamy 1:0.
Składy w jakich wystąpili juniorzy w zdjęciach! Naprzód Świbie 1:0 ŁTS Łabędy

Komentarz Trenera Tomasza Kasprzika:
„Bardzo się cieszę, że mogliśmy dzisiaj sprawdzić się na tle drużyny seniorów. Takie mecze to zawsze pozytywne doświadczenie dla młodych chłopaków, tak było i tym razem. Nie wszystko w naszej grze wyglądało najlepiej i tracimy bramkę, a w zasadzie sami ją sobie strzelamy w komiczny sposób, natomiast dużym pozytywem w dzisiejszym meczu było otwarcie gry, jak i wymienność pozycji w środku pola, na którą tak naciskam, a która przynosi efekty w postaci gubienia krycia i tworzenia linii podania które są podstawą, gdy chce się budować grę od tyłu, tak jak my staramy się to robić. Oby więcej takich sprawdzianów!”.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: