Czas między świetami a Nowym Rokiem, był bardzo aktywny dla naszych Juniorów Starszych jak i Młodszych!
Jak wiadomo od lata tego roku, obie drużyny mają jednego trenera, Tomasza Kasprzika, dlatego też z racji małej liczebności poszczególnych grup, stanowią Oni jedną ekipę i wspierają się wzajemnie w rozgrywkach ligowych, sparingach i turniejach piłkarskich. We wtorek chłopaki odbyli trening w hali Łabędź, a po nim zasiedli do wspólnej kolacji w postaci Pizzy. Była to dla nich kolejna „atrakcja”, która była pokłosiem zwycięstwa w lidze juniorów starszych, które udało im się osiągnąć w rundzie jesiennej bieżącego sezonu. Kolejna, bo warto przypomnieć iż na początku grudnia, ekipa ta udała się na super wyjazd integracyjny, do miejscowości Tresna nad Jezioro Żywieckie. Następnego dnia natomiast, nasi juniorzy mieli rozegrać sparing w hali Łabędź, z drużyną, która nie tak dawno, w zimowej aurze gościła Nas na sparingu przy sztucznym oświetleniu na sztucznej murawie w Katowicach, czyli 1. FC Katowice. Niestety braki kadrowe związane z chorobami, spowodowały, że nasi goście nie mogli przyjechać. Dzięki temu mieliśmy okazje rozegrać aż dwie gry wewnętrzne, czyli najpierw zagraliśmy sparing. Juniorzy Młodsi kontra Juniorzy Starsi, który zakończył się zwycięstwem starszej z ekip, 11:5.
Juniorzy młodsi:
Skład:
Henkiel Remigiusz - Gajlewicz Bartosz, Gibki Mateusz, Gilner Oskar, Kałuża Bartosz, Mikosz Alan, Pecio Jonatan, Primus Paweł, Sas Aleksander, Słobodzian Wojciech, Szojda Mateusz, Wolski Paweł, Żak Alan.
Strzelcy bramek:
- Kałuża Bartosz x2
- Gibki Mateusz x1
- Primus Paweł x1
- Wolski Paweł x1
Juniorzy starsi:
Skład:
Cetera Jakub, Chomiak Patryk, Drzewiecki Ksawery, Dudziak Tymoteusz, Jaszczyszyn Gracjan, Kowalczyk Wiktor, Obermajer Stanisław, Opiło Rafał, Pietrzak Kamil.
Zdobywcy bramek:
- Obermajer Stanisław x3
- Dudziak Tymoteusz x2
- Kowalczyk Wiktor x2
- Opiło Rafał x2
- Chomiak Patryk x1
- Drzewiecki Ksawery x1

Druga gra wewnętrzna:
Trener podzielił drużynę na dwie równorzędne ekipy. Drużynę Pomarańczowych i drużynę Zielonych.
Po remisie 11:11, dopiero seria rzutów karnych wyłoniła wygranych, którzy zgarnęli nagrodę za zwycięstwo w grze wewnętrznej, czyli… uścisk dłoni „prezesa”(w tym przypadku trenera). Nieznacznie lepsi okazali się w tym dniu, Zieloni.
Pomarańczowi:
- Henkiel
- Chomiak
- Drzewiecki
- Jaszczyszyn x2
- Mikosz x1
- Obermajer x2
- Pecio
- Sas x1
- Słobodzian x1
- Wolski x1
- Żak x3
Zieloni:
- Henkiel
- Cetera x1
- Dudziak x1
- Gajlewicz
- Gibki
- Gilner
- Kałuża x2
- Kowalczyk x1
- Opiło x1
- Pietrzak x1
- Primus x3
- Szojda
Komentarz Trenera:
„Super dwa dni, trening, wspólna pizza, integracja, następnie dużo grania, podejście chłopaków jakby to faktycznie był sparing, czyli duże zaangażowanie i w marę wysoki poziom. Oby więcej możliwości takiego grania. Teraz spotykamy się dopiero po Nowym Roku, liczę na takie samo zaangażowanie na treningach jak w ostatnich dwóch dniach i wiem, że możemy optymistycznie patrzeć w przyszłość. Niech to będzie takie małe podsumowanie kończącego się właśnie roku i dobry prognostyk na ten nowy zbliżający się, 2023 rok!”

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: