Za nami VII edycja Świątecznego Turnieju o Puchach Zarządu ŁTS Łabędy. W tegorocznej edycji zwyciężyła drużyna Górnika Zabrze, która w wielkim finale pokonała Piasta Gliwice. Nasza drużyna zajęła 3 miejsce.
Łącznie w turnieju wzięło udział 8 drużyn, prawie 100 zawodników, na trybunach zasiadła liczna widownia, która dopingowała swoje drużyny, do tego loteria fantowa i mecz pokazowy. Tak w skrócie wyglądała dzisiejsza impreza. Patronat nad imprezą sprawował Przewodniczący Rady Miasta Gliwice Marek Pszonak.

Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia byli z nami !
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

NASI SPONSORZY STRATEGICZNI:

 

 

 

 

 

 

 

NASZE LOGO: