W sobotę w corocznym turnieju Oberschlesien, ŁTS wystawia do gry dwie ekipy. Pierwszą stanowią jak to żartobliwie Sami chłopacy wymyślili „Seniorzy młodsi” czyli ekipa złożona z wychowanków ŁTS, którym w czerwcu skończył się wiek juniora, wspomagana przez Rafała Perczyńskiego w dwóch meczach fazy grupowej, a także przez dwóch wiekowo jeszcze juniorów Mateusza Nowotarskiego i Ksawerego Drzewieckiego. Druga to natomiast sami juniorzy + Kamil Pietrzak, który zaliczył już kilka występów w pierwszej drużynie.
Drużyna złożona z juniorów zalicza bardzo pozytywny występ, który jednak nie wystarczył na wyjście z grupy, 2 porażki i 1 zwycięstwo w grupie nie dają awansu, przez ujemny stosunek bramek. Tym bardziej szkoda pierwszego meczu bo byliśmy drużyną lepszą, jednak nadzialiśmy się na dwie kontry. Drużyna „seniorów młodszych” spisała się kapitalnie, zaliczając nawet udany rewanż w turnieju w meczu półfinałowym za potknięcie w fazie grupowej z drużyną Betoniorzy. Niestety ostatecznie w finale ulegają zaprzyjaźnionej drużynie Domeny FC 3:0 nie znajdując sposobu na pokonanie bramkarza, czyli… swojego Trenera w tym dniu, Tomka Kasprzika i muszą zadowolić się srebrnym medalem.
Warte uwagi są również nagrody indywidualne dla naszych zawodników i tak Jednym z najlepszych zawodników(było ich 4) został wybrany Stanisław Obermajer, natomiast najlepszym bramkarzem został uznany wracający specjalnie na ten turniej po rocznym rozbracie z piłką - Szymon Śmieja.

SENIOR MŁODSZY ŁTS:
Skład:
- Szymon Śmieja
- Jakub Cetera
- Ksawery Drzewiecki
- Rafał Perczyński
- Mateusz Nowotarski
- Patryk Góra
- Konrad Klimas
- Tobiasz Kafanke
- Stanisław Obermajer
I mecz:
ŁTS 2:0 Leśnik Łącza
- Obermajer Stanisław x2
II mecz:
ŁTS 0:2 Betoniorze
III mecz:
ŁTS 5: 2 Bismarckhutte
- Obermajer Stanisław x2
- Klimas Konrad x2
- Nowotarski Mateusz x1
Ćwierćfinał:
ŁTS (2)1 : 1 FC Rokita - po karnych
- Cetera Jakub x1
Półfinał:
ŁTS 1:0 Betoniorze
- Drzewiecki Ksawery x1
Finał:
ŁTS 0:3 Domena FC
JUNIOR MŁODSZY ŁTS:
Skład:
- Bartosz Koprowicz
- Gracjan Jaszczyszyn
- Kacper Musioł
- Rafał Opiło
- Paweł Urbańczyk
- Tymoteusz Dudziak
- Wiktor Kowalczyk
- Szymon Kulig
- Kamil Pietrzak
- Marcel Rosin

I mecz:
ŁTS 0:2 FC Knurów
II mecz:
ŁTS 0:1 Blue Team
- Urbańczyk Paweł x1
III mecz:
ŁTS 0:6 DFK Rydutau

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: