W nocy z czwartku na piątek, łączone siły drużyny juniorów starszych ŁTS i przedstawicieli drużyny seniorów, tych liczących najmniej wiosen na karku czyli rocznik 2001 i młodszych, wzięły udział w „Nocnym turnieju” organizowanym przez Akademię Górnika Zabrze z okazji Dnia Niepodległości. Mecze rozgrywane w systemie 5 + bramkarz, 1x14 minut, bramki 5x2. Ostatecznie nasza ekipa po rozegraniu w sumie 5 meczy, wraca do domu z pucharem za 3 miejsce w kategorii U-25.
Skład ŁTS:
1. Luchowski Adam
2. Cetera Jakub
3. Drzewiecki Ksawery
4. Karakuła Michał
5. Musioł Kacper
6. Góra Patryk
7. Klimas Konrad
8. Muszyński Bartosz
9. Nowotarski Mateusz
10. Pietrzak Kamil
11. Kafanke Tobiasz
12. Obermajer Stanisław
I Mecz:
ŁTS Łabędy 2:1 Gieksa Katowice 91’
- Muszyński Bartosz x1
- Obermajer Stanisław x1
II Mecz:
ŁTS Łabędy 0:2 Naprzód w Tył
III Mecz:
ŁTS Łabędy 9:0 Ultimate Team
- Muszyński Bartosz x1
- Kafanke Tobiasz x3
- Pietrzak Kamil x1
- Góra Patryk x1
- Nowotarski Mateusz x1
- Obermajer Stanisław x1
- Drzewiecki Ksawery x1
Mecz o III miejsce
ŁTS Łabędy 2:0 FC Żubróweczka
- Cetera Jakub x1
- Góra Patryk x1
Komentarz trenera Tomka Kasprzika:
„Super inicjatywa i cieszymy się, że ponownie jak przed rokiem mogliśmy wziąć udział w tym wydarzeniu(w 2021 roku Juniorzy wygrali turniej w kategorii Junior, której w tym roku zabrakło). Pozostaje wielki niedosyt, bo graliśmy naprawdę dobrze i tylko jeden przegrany mecz w grupie, zadecydował o tym, że nie mieliśmy okazji zagrać w finale(po fazie grupowej nie było półfinałów tylko od razu finał pomiędzy drużynami, które zajęły 1 miejsce w grupie, mecz o 3 miejsce pomiędzy drugimi ekipami w grupie itd.), bo jestem spokojny, że udałoby nam się wygrać półfinał jak i udanie zrewanżować się drużynie „Naprzód w Tył” w finale za porażkę i ostatecznie wrócić do Łabęd z pucharem za pierwsze miejsce. Dziękujemy organizatorowi za zaproszenie, następnym razem ponownie, bardzo chętnie weźmiemy udział w takiej inicjatywie.”




