Czwarte zwycięstwo, a drugie przed własną publicznością stało się faktem. Początek spotkania nie zapowiadał się najlepiej, goście wysoko zawiesili poprzeczkę co sprawiało że nasza drużyna nie potrafiła wyjść z własnej połowy.

Gdy to się już udało, od razu zaznaczamy bramką, na listę strzelców wpisał się Mateusz Raczyński, asystował Łukasza Czaja. Niestety radość z prowadzenia nie trwała długo, goście szybko wyrównali po bramce Kamila Banasia. Do przerwy nie wiele się zmieniło. Druga część spotkania przyniosła dwa trafienia dla naszej drużny, najpierw na listę strzelców wpisał się Szymon Ignacek, a później wynik spotkania ustalił Mateusz Raczyński.

 

🗓 Już w następny weekend ponownie widzimy się na Fiołkowej, w spotkaniu 8 kolejki podejmować będziemy drużynę Silesii Miechowice. Już dziś zapraszamy na to spotkanie.

 

🟦 Skład ŁTS 

Tomasz Kasprzik (C) - Rafał Adamczyk (Sigmundzik), Maciej Kuc, Piotr Gogolok, Damian Pająk, Marcin Kalinowski, Szymon Ignacek, Mateusz Raczyński, Łukasz Czaja (Kamil Pietrzak), Bartosz Muszyński (Rafał Kucza), Patryk Góra (Jakub Cetera).

 

🟦 Rezerwowi 

Adam Luchowski, Jakub Cetera, Rafał Kucza, Piotr Sigmundzik, Ksawery Drzewiecki, Daniel Koc, Kamil Pietrzak.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: