Orliki prowadzone przez TR Tomasza Pawlika w grudniowych eliminacjach wywalczyły sobie miejsce w Wielkim Finale HLPZ, który odbywał się w ten weekend.

Nasi zawodnicy w niedzielny poranek wyruszyli na Halę Arena Gliwice, na której od godz. 8:00 rywalizowało 10 finalistów (z ok. 55 zgłoszonych drużyn!) w kategorii wiekowej „Orlik” (roczniki 2011-2012). Rozgrywki były podzielone na dwie grupy po 5 zespołów – my znaleźliśmy się w Grupie A z drużynami, tj.: Futsal Akademia Pyskowice, KT Sośnica Gliwice, KS 94 Rachowice, KKS Kolejarz Gliwice.

Zawodom towarzyszyły wielkie emocje - w pierwszym meczu widoczny był stres u zawodników, jednak ze spotkania na spotkanie gra wyglądała coraz lepiej – najlepszy mecz w naszym wykonaniu to przegrany mecz z Rachowicami, jednak było w nim widać determinację, zaangażowanie i wolę walki u każdego zawodnika (bramki tracimy w ostatnich 2 minutach meczu). Ostatecznie zajmujemy 6 miejsce.

Komentarz Trenera: Jestem dumny ze swoich zawodników, że wywalczyli sobie miejsce w Wielkim Finale HLPZ i znaleźli się wśród 10 najlepszych drużyn w całym turnieju w kategorii Orlik – mam nadzieję, że doda im to trochę wiary w siebie i swoje możliwości, czego czasem im brakuje :)
Na Hali Arena z niektórymi zawodnikami zameldowaliśmy się już drugi rok z rzędu, co również stanowi dla nas pewien sukces. Podziękowania składamy rodzicom, którzy byli z nami w ten dzień i głośno nas dopingowali, co na pewno było budujące dla dzieci – Najlepsi Kibice to Wy Łabędzcy Rodzice.

Wyniki:
FA Pyskowice 4:0 ŁTS Łabędy
ŁTS Łabędy 1:1 KT Sośnica Gliwice
Bramka: Roesner Maks
KS 94 Rachowice 2:0 ŁTS Łabędy
ŁTS Łabędy 1:1 KKS Kolejarz Gliwice
Bramka: Haisig Franek 

Kadra:
Stawarczyk Miłosz, Pomorski Kacper, Sośniak Dawid, Krystek Kacper, Roesner Maksymilian, Lisewski Stanisław, Giemza Paweł, Haisig Franciszek.

 

You have no rights to post comments

Nasi Sponsorzy:

 

 

 

 

 

 
Nasze logo: