W piątkowe popołudnie Orliki gościły u siebie drużynę AP Gliwice, niestety to przeciwnik wyszedł zwycięsko z tego spotkania.

Kadra:
Szymon Pruszko, Kacper Pomorski, Mikołaj Krystek, Maksymilian Roesner, Dariusz Wojtowicz, Oskar Pardyla, Dawid Sośniak, Stanisław Lisewski, Paweł Giemza, Miłosz Stawarczyk, Piotr Pieczka, Antoni Broja

Strzelcy:
Oskar Pardyla
Piotr Pieczka x2
Bramka samobójcza

Komentarz Trenera T. Pawlika:
Przegrywamy mecz 4:8, po bardzo słabej pierwszej połowie, w której tracimy 4 bramki, nie strzelając żadnej. Na drugą połowę wychodzimy bardziej zmotywowani (nie wiem czemu tak jest?) i jesteśmy w stanie prowadzić równorzędną walkę z przeciwnikiem. Druga połowa kończy się wynikiem 4:8. W tym meczu popełniliśmy za dużo błędów indywidualnych, jeszcze nie jeden mecz przegramy, ale wnioski trzeba wyciągać. Głowa do góry, gramy dalej 😉.

Zdjęcia z meczu w zakładce "Rocznik 2011-2012"